دانلود سريال مانکن قسمت 1 تا 6 (با ترافيک نيمبها)

انتقاد هاي بسياري به فيلم در باب ضعف جنبه کمدي آن و نيز ضعف جنبه اجتماعي ان گرفته شده است. بسياري از کشورهاي، نمونهاي از اين سريال را بهصورت رسمي و با اجازه از سازنده اصلي، در حال پخش دارند. به همين دليل انتخاب يک سريال درخور سليقه کار سختي به نظر ميرسد. شرايط سختي بر زندگي او حاکم مي شود. سريال به خانواده هاي «جي پريچت»، دخترش «کلر» و پسرش «مايکل» که همه در لس آنجلس زندگي مي کنند مي پردازد. اين سريال باوجوداينکه توسط منتقدين بهعنوان برترين سريال تمام دورانها معرفي شده است اما هيچ جايزهاي کسب نکرده است. در سال ????، اين مجموعه موفق به کسب جايزه بهترين سريال درام از نگاه مردم شد. که الحق در اين زمنيه بسيار بسيار موفق بودند به گونه اي که توانست به جايگاه دومين فيلم پرفروش سينما در ايران تبديل شود. و از انجايي که شنيده بود گلزار بسيار حساس است بر روي وسايلش به او گفت که حدود ?? ميليون هزينه آينه بغل است. به همراه نامزدش به خانه ويلايي گلزار که بهتر است بگوييم به قصر گلزار ميرود تا بتواند به توافقي برسد و بيا مورد بخشش قرار بگيرد.

در نهايت روز بعد از اين ماجرا وقتي جواد عزتي به گاراژ ميرود ميبيند که صاحب اصلي ماشيني که آينه بغل آن را شکسته بود پيدا شد و جواد عزتي را به زندان انداخت. اوليور پس از بازگشت به خانه هر شب به دنبال يکي از افراد داخل ليست ميرود تا انتقامهاي جاني و مادي پدرش را از آنها بگيرد. پدرش که دبير مدرسه است وارد ماجراي او مي شود. اين فرصت باعث شد که اين سريال به يکي از برترين سريالها تبديل شود. ?? قسمت اول اين سريال به صورت يکجا در تاريخ ? نوامبر ???? و فصل دوم نيز در دسامبر ???? در دسترس مخاطبان قرار گرفت. منوچهر هادي بعد از اينکه ديپلم خود را گرفت مصمم شد وارد عرصه هنر اين صفحه شود.

خوب، بد، زشت (????) پخش شد. «مزد ترس» در زمان پخشاش آنقدر مورد توجه قرار گرفت که سه سال بعد يعني در سال ?? قسمت دوم آن به نام «بازي با مرگ» ساخته و از تلويزيون پخش شد. از جمله ستارگان اين فيلم ميتوان آماندا سيفريد و جاستين تيمبرليک را نام برد . پيشنهاد ميکنيم اين فيلم را دانلود و تماشا کنين. پيشنهاد ميکنم حتما اين فيلم زيبا و کمدي را از دست ندهيد و از سايت تايني موويز دانلود و تماشا کنيد. مجري طرح و سرمايه گذار اين مجموعه محمدرضا مصباح بوده است…شما مي توانيد اين برنامه زيبا را از يوز دي ال با لينک مستقيم دانلود کنيد. توجه: اين تنظيمات سايت کليک کنيد در برخي از سيستم ها ممکن است با کارت گرافيک ناسازگار باشد و وارد بازي نشود.


کارگردان : سيروس مقدم

39030 بازديد

? بستن منو

ثبت نظر فقط توسط اعضاء سايت امکان پذير است

دانلود فيلم ايراني (???)
وي قبلا در سريال ميوه ممنوعه نيز در نقش پيرمردي که دلباخته دختري ادامه مطلب جوان مي شود بازي کرده بود. کارگرداني فيلم Hellboy بر عهده نيل مارشال، کارگردان فيلم The Descent (نزول) و دو قسمت از سريال Game of Thrones (بازي تاج و تحت)، بوده است. ازقضا دو عدد عينا از اين ماشين در گاراژ وجود داشت ، که به اشتباه جواد عزتي فکر کرد اين ماشين گلزار است . گلزار در نهايت بعد از آزدي جواد عزتي امد و يک چک يک ميلياردي به عنوان هديه به جواد عزيتي ميدهد و ……. داستان فيلم ماجراي بعداز درگيري با تانوس را نشان ميدهد. در يک صحنه از فيلم او را به همراه مارش نشان ميده که کليپ خود را واسه هوادارانش ميفرستد و در کل تمامي فاووراش رو از زندگي شخصي و خصوصيش با گلزار با اطلاع ميکرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *